Bestil Den sidste have

Udfyld nedenstående formular for at bestille materialet "Den sidste have". 

Husk at udfylde alle felter, før du sender bestillingen

Assens kommune

Folkeskoler med overbygning:

 Præst  

Assensskolen – syd

Ole Hyldegaard: ohh@km.dk

Assensskolen – nord (7.- 9. kl.)

Ole Hyldegaard: ohh@km.dk

Glamsbjergskolen

Anja D. True: adt@km.dk

Haarby skole

Adam Sundby Boas: adbo@km.dk

Tallerupskolen

Svend Faarvang
svt@km.dk

Tommerup skole

Svend Faarvang
svt@km.dk

Vissenbjerg skole

Karin Dahm Mortensen: kdmo@km.dk

Aarupskole

Rikke Steen Knudsen
rsk@km.dk

Ebberup skole

Rikke Graff
rgpk@km.dk

Folkeskoler uden overbygning

 

Brylle skole

Dorthe Terp: dtd@km.dk

Gummerup skole

Anja D. True: adt@km.dk

Salbrovadskolen

Adam Torp: at@km.dk

Verninge skole

Niels Erik Lysebjerg: nelh@km.dk

Special skoler

 

Heldagsskolen (Flemløse)

Leni Ulla Hansen: luha@km.dk

Pilehaveskolen

Birgitte Lerche: biml@km.dk

Privat- og friskoler

 

Frøbjerg-Orte Friskole

Susanne K. H. Andersen: lsan@km.dk

Glamsbjerg fri-  og efterskole

Anja D. True: adt@km.dk

Køng idrætsfriskole

Anja D. True: adt@km.dk

Strandmølleskolen

Anders F. Jørgensen: afj@km.dk

Efterskoler

 

Glamsbjerg efterskole

Anja D. True
adt@km.dk

Haarby efterskole

Adam Sundby Boas: adbo@km.dk

Vestfyns efterskole

Svend Faarvang
svt@km.dk

Tommerup efterskole

Svend Faarvang
svt@km.dk

 Glamsdalens idrætsefterskole

 Anja D. True: adt@km.dk

 Gymnasier

 

 Vestfyns Gymnasium

 Anja D. True: adt@km.dk

 

 

 

 

Nordfyns kommune

Folkeskoler:

 Præst  

Havrehedskole
Afd. Havrehed

Hans Sørensen:
hsoer@km.dk

Havrehedskole,
Afd. Veflinge

Ole F. Hansen: lofh@km.dk

Særslev-Hårslev Skole
Afd. Særslev

Gunvor Sandvad:
gsa@km.dk

Særslev-Hårslev skole
Afd. Hårslev

Nanna Hauge nah@km.dk 

Kystskolen
Afd. Krogsbølle

Hans Otto Paludan:
hokp@km.dk

Kystskolen
Afd. Løkkemarken

Johannes Nissen
kjjn@km.dk

Sletten Skole
Afd. Otterup

Suzanne Johansen:
sujo@km.dk

Sletten Skole
Afd. Nordvest

Suzanne Johansen:
sujo@km.dk

Sletten Skole
Afd. Skovløkken

Keld Balmer Hansen:
kha@km.dk

Bogense Skole
Afd. Bogense

 

Bogense Skole
Afd. Kongslund

Peter Skovbo Jørgensen: psjo@km.dk 

Søndersø Skole
Afd. Søndersø

Søndersø Skole
Afd. Nordmark

Ulrik Andersen:
uar@km.dk

Ulrik Andersen:
uar@km.dk

Privat- og friskoler

Otterup Realskole

Suzanne Johansen: sujo@km.dk

Efterskoler

 

Nordfyns Efterskole

Gunvor Sandvad:
gsa@km.dk

Klintebjerg Efterskole

Keld Balmer Hansen:
kha@km.dk

Nislevgård Efterskole

 Suzanne Johansen:
sujo@km.dk

Efterskolen Flyvesandet

Hans Otto Paludan: hokp@km.dk

Gymnasium

 

Nordfyns gymnasium

Ulrik Andersen 
uar@km.dk

 

 

 

 

 

Middelfart kommune

Folkeskoler:

 Præst  

Nr. Åby skole

Anne Marie Krogh Kristensen:
amkk@km.dk

Anna Trolles skole 

Lars Højland: lah@km.dk

Ejby skole

Jens Rothmann:
jcr@km.dk

Hyllehøjskolen 

Jette Rosendal: jela@km.dk

Lillebæltskolen

Jens B. Mogensen
jbmo@km.dk

Strib skole 

Bente L. Toft
blft@km.dk

Vestre skole

Johanne Fårup
jmf@km.dk

Østre skole 

Marie Krejberg
mk@km.dk

Fjelsted Harndrup Børneunivers 

Mikael Juul
miju@km.dk

Gelsted børneunivers 

Dorthe Stæhr Nielsen
dsn@km.dk

Båring børneunivers 

Anders Horne: afh@km.dk

Skrillingeskolen

Johanne Fårup 
jmf@km.dk

Privat- og friskoler

Nr. Åby realskole

Anne Marie Krogh Kristensen:
amkk@km.dk

Middelfart friskole

Peter Lind:
pli@km.dk

Fænøsund friskole

JensB.Mogensen:
jbmo@km.dk

Brenderup og Omegns realskole

Lars Højland:
lah@km.dk

Efterskoler

 

Viby Efterskole

Anne Marie Krogh Christensen: 
amkk@km.dk

Strib idrætsefterskole

Jes Rønn Hansen: 
jrh@km.dk

Nørre Åby efterskole

Anne Marie Krogh
amkk@km.dk

Eisbjerghus efterskole

Anne Marie Krogh: 
amkk@km.dk

Vesterdal efterskole

Vita Andreasen: 
via@km.dk

Billeshave efterskole 

 

Gymnasium

 

Middelfart gymnasium & HF